شرح خدمات طرح پاو

مقدمه


باتوجه به افزایش  اختلافات ودعاوی و تراکم پرونده های مختلف در محاکم قضایی و توصیه های علمی و عملی مبنی بر اینکه پیشگیری کم هزینه تر و باصرفه تر از اقدامات حقوقی است دفترحقوقی و املاک سه یک با استفاده از مزایای قانونی پروانه وکالت دادگستری مرکز(تهران) به شماره 9867 و جواز املاک صادره از اتحادیه شمیران با کد آیسیک 702010 بر آن است تا با ارائه طرح پاو( پیمان انجام وکالت)  گامی در جهت پیشگیری از طرح دعاوی و ایجادتراکم در دادگستری بردارد. در مرحله اول این طرح ، پاو تخلیه برای دعوی تخلیه اماکن استیجاری  به صورت آزمایشی اجرایی می شود امید است با استقبال از این طرح و ارائه انتقادات و پیشنهادات طرح های دیگری در جهت پیشگیری از  دعاوی ارائه شود. در پایان اعلام می دارد دفتر حقوقی و املاک سه یک حامی مادی و معنوی بنیاد پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی سه یک می باشد . 

 

شرح خدمات

 

1-  مالکینی که قصد اجاره ملک ، آپارتمان یا واحد های اداری ، تجاری یا مسکونی خود را دارند می توانند با ورود به این سایت و دریافت کد عضویت سه یک و پرداخت ششصد هزار ريال بابت آپارتمان مسکونی و یک  میلیون و دویست هزار ریال بابت سایر واحد ها  از خدمات حقوقی وکالت در تخلیه مستأجرین متخلف بدون پرداخت وجه بهره‌مند گردند.

2- پس از طرح دعوی و صدور و اجرای حکم یا دستور تخلیه حق الوکاله حسب قرارداد و طبق تعرفه ازمستأجر متخلف دریافت خواهد شد.

3- در صورت انقضای مدت قرارداد و تمدید آن با مستأجرقبلی و یا تنظیم قرارداد با مستأجر جدید بدون اقدام قضایی حق پاو تخلیه برای سال بعد با 10% تخفیف تمدید می شود و این روند برای سالهای بعد ادامه دارد تا به حداقل دویست هزار ریال برسد.

4- پس از پرداخت اینترنتی وجه کد پاو تخلیه برای متقاضی ارسال می گردد که با ارائه کد و با مراجعه به سایت با کد عضویت سه یک مراتب ثبت نام و تعهد دفتر حقوقی سه یک قابل مشاهده خواهد بود.

5- ارائه خدمات پاو توسط مؤسسه حقوقی وداوری سه یک با شماره ثبت 42409 تضمین می شود.

6- مبلغ پنجاه هزار ریال بابت معرفی و ثبت نام طرح در حساب کاربری دفتراملاک ویا معرف که دارای کدعضویت سه یک باشد  منظور خواهد شد .