سه یک و رمز نهفته در آن!!

در نام این مکتب یک رمز نهفته است که با طراحی و برنامه ریزی، تعیین شده و امید است بتواند چراغ راه پیشگیری باشد.

سه یک و رمز نهفته در آن!!

آقای عباس عنصری فرد موسس بنیاد پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی سه یک در گفت و گو با پایگاه خبری وکیل ملت در خصوص علت نام گذاری این بنیاد به نام "سه یک " گفت :علیرغم علاقه شدید به علم جرم شناسی این مطلب که تمامی مکاتب آن وارداتی است  من را آزار می داد و همواره از خودم سوال میکردم که چرا نباید یک ایده جدید از ایران به سراسر جهان منتشر شود امااین کار ساده ای نیست و نیاز به یک هم اندیشی و کار گروهی دارد.

 برآن شدم تا دلسوزان و همفکران این حوزه را شناسایی و ایده خود را با آنها مطرح کنم و باهم ، کاری را در این زمینه انجام دهیم  برای این  کار مقدماتی لازم بود. اول ایجاد یک تشکل و انجمن که موضوع آن پیشگیری باشد وگام اول نام گذاری آن بود.

تحقیقات زیادی انجام شد تا مناسب ترین نام انتخاب شود. نام های مناسب اصیل و ایرانی هم انتخاب شدند اما هیچکدام من را راضی نمی کرد. دوست داشتم نام این تشکل هم پیشگیرانه باشد و به شکل گویا هویت آن را نمایان سازد که با بررسی های انجام شده به نام " سه یک " رسیدم و این نام را برای تشکل انتخاب کردم. در نام این مکتب یک رمز نهفته است که با طراحی و برنامه ریزی، تعیین شده و امید است بتواند چراغ راه پیشگیری باشد

 این نام و رمز بهانه ای شد برای برگزاری یک مسابقه و درگیر کردن مردم به فکر کردن که چرا نام یک بنیاد پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی باید " سه یک " باشد.

نظرات بینندگان

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است