برای ملک استیجاری خود چک تضمین تخلیه دریافت نکنید پاو تضمین آن است

فاز یک طرح پاو (پیمان انجام وکالت) در بحث امور تخلیه قراردادهای اجاره ای اجرایی شد.

برای ملک استیجاری خود چک تضمین تخلیه دریافت نکنید پاو تضمین آن است

مقدمه

 

باتوجه به افزایش  اختلافات ودعاوی و تراکم پرونده های مختلف در محاکم قضایی و توصیه های علمی و عملی مبنی بر اینکه پیشگیری کم هزینه تر و باصرفه تر از اقدامات حقوقی است دفترحقوقی و املاک سه یک با استفاده از مزایای قانونی پروانه وکالت دادگستری مرکز(تهران) به شماره 9867 و جواز املاک صادره از اتحادیه شمیران با کد آیسیک 702010 بر آن است تا با ارائه طرح پاو( پیمان انجام وکالت)  گامی در جهت پیشگیری از طرح دعاوی و ایجادتراکم در دادگستری بردارد. در مرحله اول این طرح ، پاو تخلیه برای دعوی تخلیه اماکن استیجاری  به صورت آزمایشی اجرایی می شود امید است با استقبال از این طرح و ارائه انتقادات و پیشنهادات طرح های دیگری در جهت پیشگیری از  دعاوی ارائه شود. در پایان اعلام می دارد دفتر حقوقی و املاک سه یک حامی مادی و معنوی بنیاد پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی سه یک می باشد . 

 

شرح خدمات

 

1-  مالکینی که قصد اجاره ملک ، آپارتمان یا واحد های اداری ، تجاری یا مسکونی خود را دارند می توانند با ورود به این سایت و دریافت کد عضویت سه یک و پرداخت ششصد هزار ريال بابت آپارتمان مسکونی و یک  میلیون و دویست هزار ریال بابت سایر واحد ها  از خدمات حقوقی وکالت در تخلیه مستأجرین متخلف بدون پرداخت وجه بهره‌مند گردند.

2- پس از طرح دعوی و صدور و اجرای حکم یا دستور تخلیه حق الوکاله حسب قرارداد و طبق تعرفه ازمستأجر متخلف دریافت خواهد شد.

3- در صورت انقضای مدت قرارداد و تمدید آن با مستأجرقبلی و یا تنظیم قرارداد با مستأجر جدید بدون اقدام قضایی حق پاو تخلیه برای سال بعد با 10% تخفیف تمدید می شود و این روند برای سالهای بعد ادامه دارد تا به حداقل دویست هزار ریال برسد.

4- پس از پرداخت اینترنتی وجه کد پاو تخلیه برای متقاضی ارسال می گردد که با ارائه کد و با مراجعه به سایت با کد عضویت سه یک مراتب ثبت نام و تعهد دفتر حقوقی سه یک قابل مشاهده خواهد بود.

5- ارائه خدمات پاو توسط مؤسسه حقوقی وداوری دیاکو با شماره ثبت 25922 تضمین می شود.

6- مبلغ پنجاه هزار ریال بابت معرفی و ثبت نام طرح در حساب کاربری دفتراملاک ویا معرف که دارای کدعضویت سه یک باشد  منظور خواهد شد .

 

آموزش گام به گام

 

1- اگر در سایت عضو نیستید ابتدا به لینک زیر مراجعه کنید و در سایت ثبت نام کنید .

ثبت نام در سه یک

 

 2- پس از ثبت نام و دریافت کد سه یک به حساب کاربری خود وارد شوید.

 

 

 

3- پس از ثبت نام از منو بالای صفحه ، قسمت "طرح پاو" ، ثبت نام و خرید را انتخاب کنید یا به لینک زیر مراجعه کنید .

ثبت نام در طرح پاو

 

4- اطلاعات ملک خود را به صورت کامل و دقیق وارد نمایید . دقت داشته باشید شماره تماس ضروری را حتما وارد نمایید .

 

5- در صفحه بعد روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید .

 

 

6- پس از ورود به درگاه بانکی و تکمیل خرید رسید و کد رهگیری به شما نمایش داده خواهد شد. همچنین کد رهگیری برای شما پیامک می شود . لطفا در حفظ و نگهداری این کد کوشا باشید.

 

 

مقررات عمومی

 

1- متقاضیان می بایست اشخاص حقیقی و حقوقی باشند که اصالتاً یا با وکالت معتبر قرارداد اجاره را امضاء نموده و بر اساس قوانین  جمهوری اسلامی ایران دارای اهلیت تمتع و استیفاء باشند و خدمات صرفاً به این اشخاص با هویت واقعی ارائه خواهد شد.

2- پاو تخلیه نسبت به قرارداد هایی که با رعایت مفاد ماده 190 قانون مدنی ( برای صحت هر معامله شرایط ذیل اساسی است: 1- قصد طرفین و رضای آنها 2- اهلیت طرفین 3- موضوع معین که مورد معامله باشد 4- مشروعیت جهت معامله) تنظیم می شود،  قابل دریافت است.

 

مقررات اختصاصی  پاو تخلیه

 

1- خدمات  پاو تخلیه نسبت به قراردادهای اجاره ارائه می شود.

2– از تاریخ قرار داد اجاره نباید بیش از سه ماه گذشته باشد.

3- قرارداد باید واقعی و اصل آن به همراه اصول اسناد مالکیت وهویت درزمان ارائه خدمات به دفتر حقوقی سه یک تحویل شود.

4- پذیرش وکالت منوط به امضاء وکالتنامه وقرارداد و ارائه مدارک و اطلاعات لازم جهت طرح دعوی تخلیه و یا تقاضای دستور تخلیه ،توسط متقاضی می باشد.

5- متقاضای می تواند سه ماه قبل از انقضای قرارداد انصراف خود را از ادامه طرح اعلام نماید که در اینصورت مبلغ پرداختی باکسر هزینه ها ( 10% مبلغ پرداختی ) به حساب اعلامی که به نام متقاضی باشد مسترد خواهد شد.

6- اجاره نامه میبایست توسط دو نفر شاهد امضا شده باشد .

 

 

نظرات بینندگان

دیدگاه خود را در این باره بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است